1 თვის წინ ვიმკურნალე ტრიპერზე და ტრიხამოლზე მოვი... | ინფექციური სნეულებები - მკურნალი.გე

რუბრიკები

ოჯახის მკურნალის ანონსი

თებერვალი 2019

კითხვა-პასუხი

0
უფასო კითხვა
0
ფასიანი კითხვა
კითხვა-პასუხი - ინფექციური სნეულებები
26-12-2018

-გამარჯობათ 1 თვის წინ ვიმკურნალე ტრიპერზე და ტრიხამოლზე მოვირჩინე ეხლა ასოს თავზე რაღაცნაერი გამონაყარი მაქვს წითლად სექსის დროს ღიზიანდება და იბერება როგორც პრიშიკები რაარი ხოვერ მეტყვით ან რა წამალი დავლიო

პასუხი
-მკურნალობის დასრულების შემდეგ თქვენ უნდა მისულიყავით ექიმთან და ჩაგეტარებინათ საკონტროლო გამოკვლევა. საჭიროებთ ვენეროლოგთან ვიზიტს, ზეპირად ვერ გეტყვით დიაგნოზს, გამოკვლევა უნდა ჩატარდეს.
კომენტარები
დაამატეთ კომენტარი
მსგავსი კითხვები
დიეტოლოგია
ნაღვლის ბუშტის დაავადებებისას დიეტური კვება მედიკამენტურ მკურნალობასთან ერთად იწყება.
მაღალცხიმიანი და დაბალნახშირწყლოვანი დიეტა - LCHF: გახდომა სიამოვნებით - ეს დიეტა წვავს ცხიმებს.
გთავაზობთ 4 ეფექტურ საშუალებას, თუ როგორ გაიწმინდოთ ფილტვები მოწევისთვის თავის დანებების შემდეგ.
"რამდენიმე წლის წინ ჯანმრთელობამ შემაწუხა. თერაპევტმა ფარისებრი ჯირკვლის გამოკვლევა მირჩია
1. საფეხურებზე სიარული.

კიბეზე ასვლისას ადამიანი წუთში 11 კალორიას წვავს.
არიზონის უნივერსიტეტის მეცნიერებმა გამოავლინეს ადამიანის ორგანიზმის საოცარი თავისებურება: თუ