კითხვა-პასუხი - ფსიქონევროლოგია - მკურნალი.გე
რუბრიკები
ოჯახის მკურნალის ანონსი
ნოემბერი 2018
0
უფასო კითხვა
0
ფასიანი კითხვა
კითხვა-პასუხი - ფსიქონევროლოგია
კატეგორია - ფსიქონევროლოგია
commerce
14-08-2018
გამარჯობა, ნევროპათოლოგმა დამისვა დიაგნოზი ვეგეტონევროზი და პანიკის შეტევები. დამინიშნა ანაფრალინი 2ჯერ. ეგლონილი და ატარაქსი. მესამე დღეა ვიღებ, თითქოს მეგონა მივეჩვიე წამლებს უკეთ ვართქო. დღეს საშინელმა წვია/დაბუჟების შეგრძნებამ დამიარა თავიდან ფეხებამდე 2-3ჯერ 10წთიანი ინტერვალებით. მაინტერესებს შესაძლებელია ეს მედიკამენტის გვერდითი იყოს თუ ესეც პანიკის შეტევაა?
პასუხი
- შეიძლება იყოს პრეპარატების გვერდითი ეფექტი, ამიტომ ვიდრე დოზები და ზოგადად მკურნალობის კურსი დარეგულირდება, გირჩევთ იყოთ მუდმივ კავშირზე ექიმთან. თქვენი შეგრძნებების და მდგომარეობის მიხედვით საჭიროების შემთხვევაში ექიმი შეგიცვლით დოზებს და დანიშნულებას.
კომენტარები
დაამატეთ კომენტარი
მსგავსი კითხვები
27 სექტემბერი 2014
თუ არ გაქვთ შაქრიანი დიაბეტი, ან არ ხართ ალერგიული თაფლზე, მაშინ შეგიძლიათ თაფლიანი წყლის დალევა
16 ნოემბერი 2018
თაფლი სასარგებლო პროდუქტია, რომელსაც ზრდასრული ადამიანები ტკბილეულის მაგივრად იღებენ და
ბევრს აოცებს, როგორ შეგვიძლია ნებისმიერ დროს, ნებისმიერ ვითარებაში, დახუჭული თვალებითაც კი შევიგრძნოთ, განვსაზღვროთ ჩვენი სხეულის პოზიცია.
თაფლი თავისი შემადგენლობითა და სასარგებლო თვისებებით უნიკალური პროდუქტია. მაგრამ როგორ განვასხვავოთ
როდესაც ხშირად გვტკივა თავი.როდესაც თავის მკვეთრი მობრუნებისას, დახრისას, ერთ რომელიმე ადგილას, საფეთქლის ან