მაინტერესებს, იწვევს თუ არა პრეპარატი "დიუტაქსი" ... | რჩევები - მკურნალი.გე

რუბრიკები

ოჯახის მკურნალის ანონსი

იანვარი 2021

კითხვა-პასუხი

0
უფასო კითხვა
0
ფასიანი კითხვა
კითხვა-პასუხი - რჩევები

კატეგორია - რჩევები

22-06-2010

- მაინტერესებს, იწვევს თუ არა პრეპარატი "დიუტაქსი" კანის გამოშრობას და ცელულიტს? 10 აბის მიღების შემდეგ კანი გამოშრა და ნაოჭებისკენ მიდრეკილი გახდა, განსაკუთრებით ხელებზე, შემდეგ ცელულიტიც დაემატა. შეიძლება თუ არა ამ მდგომარების გამოსწორება და წყლის ბალანსის აღდგენა? ვარ 31 წლის, პრეპარატი ერთი წლის წინ მივიღე.

პასუხი
- დიუტაქსი არის შარდმდენი პრეპარატი. საინტერესოა, რატომ გახდა საჭირო თქვენს ასაკში მისი მიღება. ერთი წლის შემდეგ ასეთი ეფექტების აღმოცენება არ არის სავარაუდო. ალბათ კანის ასეთი ცვლილება სხვა ფაქტორებთანაა დაკავშირებული. მიმართეთ ექიმს, რათა დადგინდეს მიზეზი.  

კომენტარები
დაამატეთ კომენტარი
მსგავსი კითხვები
დიეტოლოგია
ნიგოზი გულისთვის განსაკუთრებულად სასარგებლო პროდუქტადაა აღიარებული.
ღვიძლი ის ორგანოა, რომელიც მრავალ, მნიშვნელოვან ფუნქციას ასრულებს. ამიტომ მის დასაცავად ყველაფერი უნდა გავაკეთოთ.
შაქარი და ცხიმები წარმოადგენს ძირითად საწვავს, რომელიც კვებავს სხეულის თითოეულ უჯრედს.
როგორც ოქსფორდის უნივერსიტეტის კვლევამ აჩვენა, თაფლი, ტრადიციულ პრეპარატებზე
პირველი კლასი და სასკოლო ადაპტაცია - სასკოლო ადაპტაციის გასავლელად მშობლებს რჩევებს აძლევს
ადამიანის ხერხემალს ყოველდღიურად დიდი დატვირთვა ადგება, შესაბამისად,
+
გახდი რეკომენდებული ექიმი
თუ გსურთ ერთის გარდა რამოდენიმე კლინიკის მითითება დააწექით ღილაკს.
მკურნალის რედაქცია დაგიკავშირდებათ ტექნიკური დეტალების შესათანხმებლად
+
გახდი რეკომენდებული კლინიკა
თუ გსურთ ერთის გარდა რამოდენიმე კლინიკის მითითება დააწექით ღილაკს.
მკურნალის რედაქცია დაგიკავშირდებათ ტექნიკური დეტალების შესათანხმებლად
+
შეტყობინება წარმატებით გაიგზავნა !
მკურნალის რედაქცია დაგიკავშირდებათ ტექნიკური დეტალების შესათანხმებლად